0(232) 433 00 93
info@remda.com.tr

Yaşam Hatları ve Askıda Çalışma Sistemleri

Yaşam Hatları ve Askıda Çalışma Sistemleri

Yaşam Hatları ve Askıda Çalışma Sistemleri

Lüksemburg menşeili yaşam hattı firması olan FallProtec firmasının lisanslı ürünlerini kullanmaktayız. Tüm yapılan yaşam hatları ve diğer çözümlerimizi uluslararası geçerliliği olan standart normlara sahip ürünlerle yapmaktayız.

Tüm projelerimiz 10 yıl garantili olup ; Zengin ürün gamımızla optimum ve gerekli olan sistemleri kurmaktayız. İçimize sinmeyen, emin olmadığımız ve kendimizin de kullanamayacağımız yaşam hattı ve ankraj sistemlerinin projesini ve montajını kesinlikle yapmamaktayız. Eğitimli ve sertifikalı kendi montaj ekibimizle tüm emniyet tedbirleri alınarak, yaşam hatları montajı yapılmaktadır. Montajlardan sonra sistemde güvenli çalışma yapılabilmesi ve sistemin doğru kullanılabilmesi amacıyla eğitmenlerimizle eğitim vermekteyiz. Uzman mühendislerimizin ve montaj ekiplerimizin kullandığı malzemeler CE standartlarındadır.

 Yaşam Hatları ve Yüksekte Güvenlik Çözümleri

Askıda Çalısma Sistemleri: SafeAccess cephe bakımı ve temizlik işleri için askıda çalışmada etkili bir erişim sistemidir. Bina girişlerinde, avlularda, bina ana cephelerinde olmak üzere çok yönlü kullanım imkanı sağlar.

Dikey Yaşam Hatları: Dikey SecuRail herhangi bir yapıya erişimi sağlamak için sabit dikey bir yaşam hattıdır. Var olan bir merdivene monte edildiğinde kullanıcıyı mevcut güvenlik önlemlerinden daha iyi korur.

Ankraj Uygulamaları: SafeAnchor estetiğe önem veren tesisler için yaylı ve güvenli bağlantı noktası oluşturan bir aparattır. SafeAnchor beton içine gömülür, ankraj gözü basit bir hareketle açılmaktadır.

Kişisel Koruyucu Donanımlar: Emniyet Kemerleri ve Lanyardlar, Geri Sarmalı Düşüş Durdurucular, Örnek Çalısma: Kapsarc Projesinde Yüksekte Güvenlik Çözümleri