Tamamlayıcı Ürünler

Tüm sızdırmazlık uygulamarınız için çözümler

Genel amaçlı silikon, poliüretan köpük, B1 yangın dayanımlı PU köpük, poliüretan mastik ve silikonize akrilik mastik gibi dayanıklılık, güven ve performans odaklı Assan PU ürünleri, yüksek verim ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı için kullanılan malzemeler arasındaki boşlukların doldurulmasında, kapı ve pencere boşluklarında ses, ısı ve hava geçişini engellemek amacıyla, yapıların dışına uzanan havalandırma borularının, bacaların ve klimatik ünitelerin çevresini yalıtmak amacıyla ve daha birçok benzer alanda kullanılırlar.

Isı Yalıtımı

Isı yalıtımı için 2 komponentli rijit (sert) köpükler tercih edilir. AssanPU Foam en zorlu koşullarda bile kusursuz bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.

Su Yalıtımı

Uygun bir şekilde uygulanmış ve tam olarak kürleşmiş bir köpüğe su hiçbir şekilde zarar veremez. Dış mekan uygulamalarında su sızmasını engellemek için tek komponentli poliüretan köpükler tercih edilir.AssanPU Foam ses, ısı ve su izolasyonu uygulamalarında uzun ömürlü ve etkili çözüm sağlar.

Endüstriyel uygulamarınızda güvenli çözümler

Bağlantı Elemanları, endüstriyel tesislerde çatı ve cephe uygulamalarınızda uzman çözüm sağlamaktadır.

Sertleştirilmiş çinko kaplamalı çelikten yapılan matkap uçlu vidalar, aşınmamış bölgelerdeki bağlantılar için ekonomik çözümdür.

Matkap uçlu vidalar parçaları tek aşamada birleştirir: deler, diş oluşturur ve sabitler. Bu işlem kurulum süresini kısaltır, parça değişikliğinden ve delme maliyetinden kurtarır.

Zor hava koşullarında paslanmaz, uygun hava koşularında ise çinko kaplama olarak mevcuttur.

Ek olarak daha yüksek montaj güvenilirliği, güçlü yapı sabitliği ve en uygun yük iletimi için semerler ile sabitlemeyi öneririz.

Trapez profilli sac veya sandviç panel konstrüksiyonun sabitlemesin de dengeli bir yük dağılımı için kullanılır. Belirgin takviye kenarları, yüksek boyutsal sabitliği ve tutarlı yük dağılımı için bir garantidir.