BİZ KİMİZ ?

Remda İnşaat 


remdalogoRemda İnşaat Hakkında
İnş. Müh. H. Serkan HELVA ve M. Kerem YOLCU ortaklığı ile hizmet veren REMDA İNŞAAT, dürüst ve şeffaf bir anlayışla sektöründe hızla gelişmektedir. 2001 yılından bu yana inşaat sektörünün köklü firmalarındaki mesailer ile edinilen birikim ve deneyim, REMDA İnşaat çatısı altında “DOĞRU” yönelimlerle şekil bulmaktadır.

Kurulduğu günden bu güne özellikle çatı ve cephe izolasyonu hususunda uzmanlaşan, kurucu ve çalışanlarının yaklaşık 14 yıllık deneyimini iş ortakları ve müşterileri ile paylaşarak büyüyen REMDA İNŞAAT, kaliteli malzemeler kullanarak işinin ehli montaj ekipleri ile müşterilerinin ihtiyacı olan uygulamaları söz verdiği tarihte en iyi şekilde tamamlayarak teslim etmektedir.

Ege Bölgesi’nde Assan Panel Bayi, RHEINZINK çözüm ortağı ve MARDAV satış noktası olan REMDA İNŞAAT, iş hayatında geçen kısa sürede çok önemli işlere imza atmıştır. Projeninihtiyacına göre kullanılan doğru ve kaliteli malzeme, uygun fiyat ve ödeme koşulları, doğru-seri ve kaliteli uygulamalar REMDA İNŞAAT’ın temel prensibi olmuş; böylelikle maksimum müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.

Temel ilkelerinden ödün vermeden Yalıtım ve Kaplama konusunda uzmanlaşan ve hizmet vermeye devam eden REMDA İNŞAAT’IN referanslarını siteden takip edebilirsiniz.

Remda İnşaat’ın sattığı;

 

Ürün Grupları

  • Çatı Sistemleri
  • Trapezler
  • Cephe Sistemleri
  • Polikarbonat Ürünler
  • Soğuk oda sistemleri